V28A48C200BN2
VicorVicor
Vicor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V28A48C200BN2
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 48V 200W
Duomenų lapai: V28A48C200BN2.pdf
  • Pranešimas
V28A48C200BN2 specifikacijos
Dalies numeris V28A48C200BN2 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 48V 200W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5377 pcs Duomenų lapas V28A48C200BN2.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 48V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 9V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Galia (vatais) 200W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 82.6%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 4.17A 9V - 36V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 4.17A