V24B8C200BF3
VicorVicor
V24B8C200BF3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V24B8C200BF3
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 8V 200W
Duomenų lapai: V24B8C200BF3.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 555 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 555 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V24B8C200BF3 specifikacijos
Dalies numeris V24B8C200BF3 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 8V 200W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 555 pcs Duomenų lapas V24B8C200BF3.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 8V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 18V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 200W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 86.4% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 25A 18V - 36V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 25A Bazinės dalies numeris V24B8C200
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V24B8C200BL
V24B8C200BL
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 8V 200W
Sandelyje: 697 pcs
parsisiųsti: V24B8C200BL.pdf
RFQ
V24B8C200BF
V24B8C200BF
Gamintojai: Vicor