V24B8C200B
VicorVicor
V24B8C200B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V24B8C200B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 8V 200W
Duomenų lapai: V24B8C200B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V24B8C200B specifikacijos
Dalies numeris V24B8C200B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 8V 200W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4774 pcs Duomenų lapas V24B8C200B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 8V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 18V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 200W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 86.4%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 25A 18V - 36V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 25A
Bazinės dalies numeris V24B8C200 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V24B8C200B3
V24B8C200B3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 8V 200W
Sandelyje: 628 pcs
parsisiųsti: V24B8C200B3.pdf
RFQ
V24B6V5T200BN3
V24B6V5T200BN3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 6.5V 200W
Sandelyje: 4894 pcs
parsisiųsti: V24B6V5T200BN3.pdf
RFQ
V24B6V5T200BS3
V24B6V5T200BS3
Sandelyje: 4985 pcs
parsisiųsti: V24B6V5T200BS3.pdf
V24B8C200BF
V24B8C200BF
parsisiųsti: V24B8C200BF.pdf
V24B6V5T200BS
V24B6V5T200BS
parsisiųsti: V24B6V5T200BS.pdf
V24B6V5T200BS2
V24B6V5T200BS2
parsisiųsti: V24B6V5T200BS2.pdf
V24B8C200BG
V24B8C200BG
Sandelyje: 560 pcs
parsisiųsti: V24B8C200BG.pdf
V24B6V5T200BN2
V24B6V5T200BN2
parsisiųsti: V24B6V5T200BN2.pdf
V24B8C200B2
V24B8C200B2
parsisiųsti: V24B8C200B2.pdf
V24B6V5T200BN
V24B6V5T200BN
Sandelyje: 469 pcs
parsisiųsti: V24B6V5T200BN.pdf
V24B8C200BF2
V24B8C200BF2
parsisiųsti: V24B8C200BF2.pdf
V24B8C200BF3
V24B8C200BF3
Sandelyje: 555 pcs
parsisiųsti: V24B8C200BF3.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus