V24B5E150BF
VicorVicor
V24B5E150BF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V24B5E150BF
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 5V 150W
Duomenų lapai: V24B5E150BF.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 550 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 550 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V24B5E150BF specifikacijos
Dalies numeris V24B5E150BF Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 5V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 550 pcs Duomenų lapas V24B5E150BF.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 5V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 18V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -10°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 84.8% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 30A 18V - 36V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 30A Bazinės dalies numeris V24B5E150
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V24B5E150BL
V24B5E150BL
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 150W
Sandelyje: 577 pcs
parsisiųsti: V24B5E150BL.pdf
RFQ
V24B5E150BF2
V24B5E150BF2
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 5046 pcs
parsisiųsti: V24B5E150BF2.pdf
RFQ
V24B5E150B
V24B5E150B
Sandelyje: 517 pcs
parsisiųsti: V24B5E150B.pdf
V24B5E150B2
V24B5E150B2
Sandelyje: 5341 pcs
parsisiųsti: V24B5E150B2.pdf
V24B5C200BS2
V24B5C200BS2
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 200W
Sandelyje: 517 pcs
parsisiųsti: V24B5C200BS2.pdf
V24B5E150BF3
V24B5E150BF3