V24B5E150B
VicorVicor
V24B5E150B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V24B5E150B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 5V 150W
Duomenų lapai: V24B5E150B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 517 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 517 pcs
  • Pranešimas
V24B5E150B specifikacijos
Dalies numeris V24B5E150B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 5V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 517 pcs Duomenų lapas V24B5E150B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 5V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 18V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -10°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 84.8% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 30A 18V - 36V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 30A Bazinės dalies numeris V24B5E150
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V24B5C200BN
V24B5C200BN
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 200W
Sandelyje: 497 pcs
parsisiųsti: V24B5C200BN.pdf
RFQ
V24B5E150BF
V24B5E150BF
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 150W
Sandelyje: 550 pcs
parsisiųsti: V24B5E150BF.pdf
RFQ
V24B5C200BS3
V24B5C200BS3
Sandelyje: 5940 pcs
parsisiųsti: V24B5C200BS3.pdf
V24B5C200BN2
V24B5C200BN2
Sandelyje: 637 pcs
parsisiųsti: V24B5C200BN2.pdf
V24B5E150B3
V24B5E150B3
Sandelyje: 571 pcs
parsisiųsti: V24B5E150B3.pdf
V24B5E150B2
V24B5E150B2
Sandelyje: 5341 pcs
parsisiųsti: V24B5E150B2.pdf
V24B5E150BG
V24B5E150BG
Sandelyje: 531 pcs
parsisiųsti: V24B5E150BG.pdf
V24B5C200BS2
V24B5C200BS2
Sandelyje: 517 pcs
parsisiųsti: V24B5C200BS2.pdf
V24B5E150BF2
V24B5E150BF2
parsisiųsti: V24B5E150BF2.pdf
V24B5C200BN3
V24B5C200BN3
Sandelyje: 505 pcs
parsisiųsti: V24B5C200BN3.pdf
V24B5E150BF3
V24B5E150BF3
parsisiųsti: V24B5E150BF3.pdf
V24B5C200BS
V24B5C200BS
Sandelyje: 568 pcs
parsisiųsti: V24B5C200BS.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus