V24B24H150BF2
VicorVicor
V24B24H150BF2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V24B24H150BF2
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 24V 150W
Duomenų lapai: V24B24H150BF2.pdf
  • Pranešimas
V24B24H150BF2 specifikacijos
Dalies numeris V24B24H150BF2 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 24V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4445 pcs Duomenų lapas V24B24H150BF2.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 24V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 18V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 87.7%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 6.25A 18V - 36V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 6.25A
Bazinės dalies numeris V24B24H150 Programos ITE (Commercial)
Susiję produktai
V24B24H150B2
V24B24H150B2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 24V 150W
Sandelyje: 5803 pcs
parsisiųsti: V24B24H150B2.pdf
RFQ
V24B24H150BF3
V24B24H150BF3
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 354 pcs
parsisiųsti: V24B24H150BF3.pdf
RFQ
V24B24H150B
V24B24H150B
Sandelyje: 386 pcs
parsisiųsti: V24B24H150B.pdf
V24B24E250BS3
V24B24E250BS3
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 24V 250W
Sandelyje: 545 pcs
parsisiųsti: V24B24E250BS3.pdf
V24B24H150BL
V24B24H150BL
Sandelyje: 365 pcs
parsisiųsti: V24B24H150BL.pdf
V24B24H150BF
V24B24H150BF