V24B24H150B3
VicorVicor
V24B24H150B3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V24B24H150B3
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 24V 150W
Duomenų lapai: V24B24H150B3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 400 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 400 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V24B24H150B3 specifikacijos
Dalies numeris V24B24H150B3 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 24V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 400 pcs Duomenų lapas V24B24H150B3.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 24V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 18V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 87.7% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 6.25A 18V - 36V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 6.25A Bazinės dalies numeris V24B24H150
Programos ITE (Commercial)
Susiję produktai
V24B24E250BS
V24B24E250BS
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 24V 250W
Sandelyje: 4013 pcs
parsisiųsti: V24B24E250BS.pdf
RFQ
V24B24H150BF2
V24B24H150BF2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 24V 150W
Sandelyje: 4445 pcs
parsisiųsti: V24B24H150BF2.pdf
RFQ
V24B24H150B
V24B24H150B