V24A5M400BF
VicorVicor
V24A5M400BF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V24A5M400BF
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 5V 400W
Duomenų lapai: V24A5M400BF.pdf
  • Pranešimas
V24A5M400BF specifikacijos
Dalies numeris V24A5M400BF Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 5V 400W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4895 pcs Duomenų lapas V24A5M400BF.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 5V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 18V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Galia (vatais) 400W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 84.5%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 80A 18V - 36V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 80A
Bazinės dalies numeris V24A5M400 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V24A5M300BS2
V24A5M300BS2
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 300W
Sandelyje: 5513 pcs
parsisiųsti: V24A5M300BS2.pdf
RFQ
V24A5M400B
V24A5M400B
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 400W
Sandelyje: 5894 pcs
parsisiųsti: V24A5M400B.pdf
RFQ
V24A5M400BL
V24A5M400BL
Sandelyje: 147 pcs
parsisiųsti: V24A5M400BL.pdf
V24A5M400BG2
V24A5M400BG2
parsisiųsti: V24A5M400BG2.pdf
V24A5M400BF2
V24A5M400BF2