V24A5M400B
VicorVicor
V24A5M400B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V24A5M400B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 5V 400W
Duomenų lapai: V24A5M400B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V24A5M400B specifikacijos
Dalies numeris V24A5M400B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 5V 400W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5894 pcs Duomenų lapas V24A5M400B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 5V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 18V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Galia (vatais) 400W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 84.5%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 80A 18V - 36V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 80A
Bazinės dalies numeris V24A5M400 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V24A5M400B3
V24A5M400B3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 400W
Sandelyje: 4511 pcs
parsisiųsti: V24A5M400B3.pdf
RFQ
V24A5M300BS
V24A5M300BS
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5V 300W
Sandelyje: 4440 pcs
parsisiųsti: V24A5M300BS.pdf
RFQ
V24A5M300BS3
V24A5M300BS3
parsisiųsti: V24A5M300BS3.pdf
V24A5M400B2
V24A5M400B2
parsisiųsti: V24A5M400B2.pdf
V24A5M400BG
V24A5M400BG
Sandelyje: 178 pcs
parsisiųsti: V24A5M400BG.pdf
V24A5M400BF3
V24A5M400BF3
parsisiųsti: V24A5M400BF3.pdf
V24A5M400BF2
V24A5M400BF2