V150C24M150B2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V150C24M150B2
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 24V 150W
Duomenų lapai: V150C24M150B2.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 256 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 256 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V150C24M150B2 specifikacijos
Dalies numeris V150C24M150B2 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 24V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 256 pcs Duomenų lapas V150C24M150B2.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 24V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 100V Įtampa - įėjimas (maks.) 200V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 87.7%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 6.25A 100V - 200V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 6.25A
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V150C24M150B
V150C24M150B
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 24V 150W