V150C24M150B
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V150C24M150B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 24V 150W
Duomenų lapai: V150C24M150B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V150C24M150B specifikacijos
Dalies numeris V150C24M150B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 24V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5247 pcs Duomenų lapas V150C24M150B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 24V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 100V Įtampa - įėjimas (maks.) 200V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Serija MICRO Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Quarter Brick
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 87.7% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 6.25A 100V - 200V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 6.25A Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V150C24H150BN3
V150C24H150BN3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 24V 150W
Sandelyje: 5170 pcs
parsisiųsti: V150C24H150BN3.pdf
RFQ
V150C24M150BF3
V150C24M150BF3
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 4531 pcs
parsisiųsti: V150C24M150BF3.pdf
RFQ
V150C24H150BS3
V150C24H150BS3
parsisiųsti: V150C24H150BS3.pdf
V150C24M150BF
V150C24M150BF
parsisiųsti: V150C24M150BF.pdf
V150C24H150BS2
V150C24H150BS2
parsisiųsti: V150C24H150BS2.pdf
V150C24H150BS
V150C24H150BS
parsisiųsti: V150C24H150BS.pdf
V150C24M150BG
V150C24M150BG
parsisiųsti: V150C24M150BG.pdf
V150C24H150BN
V150C24H150BN
parsisiųsti: V150C24H150BN.pdf
V150C24H150BN2
V150C24H150BN2
parsisiųsti: V150C24H150BN2.pdf
V150C24M150BF2
V150C24M150BF2
parsisiųsti: V150C24M150BF2.pdf
V150C24M150B3
V150C24M150B3
Sandelyje: 309 pcs
parsisiųsti: V150C24M150B3.pdf
V150C24M150B2
V150C24M150B2
Sandelyje: 256 pcs
parsisiųsti: V150C24M150B2.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus