V150A8M400B3
VicorVicor
V150A8M400B3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V150A8M400B3
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 8V 400W
Duomenų lapai: V150A8M400B3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V150A8M400B3 specifikacijos
Dalies numeris V150A8M400B3 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 8V 400W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5190 pcs Duomenų lapas V150A8M400B3.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 8V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 100V Įtampa - įėjimas (maks.) 200V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Galia (vatais) 400W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 84.2%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 50A 100V - 200V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 50A