V150A8M400B
VicorVicor
V150A8M400B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V150A8M400B
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 8V 400W
Duomenų lapai: V150A8M400B.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
V150A8M400B specifikacijos
Dalies numeris V150A8M400B Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 8V 400W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4479 pcs Duomenų lapas V150A8M400B.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 8V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 100V Įtampa - įėjimas (maks.) 200V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Serija Maxi Galia (vatais) 400W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Full Brick
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 84.2%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 50A 100V - 200V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 50A
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V150A8M400BF
V150A8M400BF
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 8V 400W
Sandelyje: 4988 pcs
parsisiųsti: V150A8M400BF.pdf
RFQ
V150A8M400B3
V150A8M400B3
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 5190 pcs
parsisiųsti: V150A8M400B3.pdf
RFQ
V150A8M400BG
V150A8M400BG
parsisiųsti: V150A8M400BG.pdf
V150A8M400BF2
V150A8M400BF2
parsisiųsti: V150A8M400BF2.pdf
V150A8M300BS3
V150A8M300BS3
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 8V 300W
parsisiųsti: V150A8M300BS3.pdf
V150A8M400B2
V150A8M400B2
parsisiųsti: V150A8M400B2.pdf
V150A8M300BN
V150A8M300BN
parsisiųsti: V150A8M300BN.pdf
V150A8M300BN2
V150A8M300BN2
parsisiųsti: V150A8M300BN2.pdf
V150A8M400BF3
V150A8M400BF3