V110B28C150BS
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V110B28C150BS
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 28V 150W
Duomenų lapai: V110B28C150BS.pdf
  • Pranešimas
V110B28C150BS specifikacijos
Dalies numeris V110B28C150BS Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 28V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4770 pcs Duomenų lapas V110B28C150BS.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 28V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 66V Įtampa - įėjimas (maks.) 154V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos OVP, UVLO Efektyvumas 89.2%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 5.36A 66V - 154V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 5.36A
Bazinės dalies numeris V110B28C150 Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V110B28C150BN
V110B28C150BN
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 28V 150W
Sandelyje: 611 pcs
parsisiųsti: V110B28C150BN.pdf
RFQ
V110B28C150BS3
V110B28C150BS3
Gamintojai: Vicor
Sandelyje: 5481 pcs
parsisiųsti: V110B28C150BS3.pdf
RFQ
V110B28C200B2
V110B28C200B2
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 28V 200W
Sandelyje: 4261 pcs
parsisiųsti: V110B28C200B2.pdf
V110B28C200B3
V110B28C200B3
parsisiųsti: V110B28C200B3.pdf
V110B28C150BS2
V110B28C150BS2