V110B28C150BN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V110B28C150BN
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 28V 150W
Duomenų lapai: V110B28C150BN.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 611 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 611 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
V110B28C150BN specifikacijos
Dalies numeris V110B28C150BN Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 28V 150W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 611 pcs Duomenų lapas V110B28C150BN.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 28V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 66V Įtampa - įėjimas (maks.) 154V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Serija MINI Galia (vatais) 150W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OVP, UVLO
Efektyvumas 89.2% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 5.36A 66V - 154V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 5.36A Bazinės dalies numeris V110B28C150