V048F240T012-CB
VicorVicor
V048F240T012-CB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V048F240T012-CB
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas VTM CURRENT MULTIPLIER EVAL BOAR
Duomenų lapai: 1.V048F240T012-CB.pdf2.V048F240T012-CB.pdf
  • Pranešimas
V048F240T012-CB specifikacijos
Dalies numeris V048F240T012-CB Gamintojas Vicor
Galimas kiekis 4930 pcs Duomenų lapas 1.V048F240T012-CB.pdf2.V048F240T012-CB.pdf
Įtampa - išvestis 24V Įtampa - įėjimas 27.5 V ~ 53 V
Panaudotas IC / dalis V048F240T012 Pateiktas turinys Board(s)
Serija VI Chip® VTM® Regulatorinė topologija Buck
Maitinimas - išvestis 300W Išėjimai ir tipas 1, Isolated
Kiti vardai 1102-1198
V048F240T012-CB-ND
V048F240T012CB
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 5 (48 Hours)
Pagrindinis tikslas DC/DC, Step Down "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Dažnis - perjungimas 3.4MHz Išsamus aprašymas V048F240T012 VI Chip® VTM® DC/DC, Step Down 1, Isolated Outputs Evaluation Board
Dabartinis - rezultatas 12.5A Tarybos tipas Fully Populated