V048F160T015-CB
VicorVicor
V048F160T015-CB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V048F160T015-CB
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas VTM CURRENT MULTIPLIER EVAL BOAR
Duomenų lapai: 1.V048F160T015-CB.pdf2.V048F160T015-CB.pdf
  • Pranešimas
V048F160T015-CB specifikacijos
Dalies numeris V048F160T015-CB Gamintojas Vicor
Galimas kiekis 5341 pcs Duomenų lapas 1.V048F160T015-CB.pdf2.V048F160T015-CB.pdf
Įtampa - išvestis 16V Įtampa - įėjimas 26 V ~ 55 V
Panaudotas IC / dalis V048F160T015 Pateiktas turinys Board(s)
Serija VI Chip® VTM® Regulatorinė topologija Buck
Maitinimas - išvestis 240W Išėjimai ir tipas 1, Isolated
Kiti vardai 1102-1197
V048F160T015-CB-ND
V048F160T015CB
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 5 (48 Hours)
Pagrindinis tikslas DC/DC, Step Down "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Dažnis - perjungimas 3.6MHz Išsamus aprašymas V048F160T015 VI Chip® VTM® DC/DC, Step Down 1, Isolated Outputs Evaluation Board
Dabartinis - rezultatas 15A Tarybos tipas Fully Populated