MDCM28AP150M320A50
VicorVicor
MDCM28AP150M320A50 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDCM28AP150M320A50
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 15V 320W
Duomenų lapai: 1.MDCM28AP150M320A50.pdf2.MDCM28AP150M320A50.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 234 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 234 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
  • Pranešimas
MDCM28AP150M320A50 specifikacijos
Dalies numeris MDCM28AP150M320A50 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 15V 320W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 234 pcs Duomenų lapas 1.MDCM28AP150M320A50.pdf2.MDCM28AP150M320A50.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 15V Įtampa - izoliacija 2.25kV
Įtampa - įėjimas (min.) 16V Įtampa - įėjimas (maks.) 50V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 1.52" L x 0.90" W x 0.29" H (38.7mm x 22.8mm x 7.3mm)
Serija VI Chip® DCM® Galia (vatais) 320W
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Kiti vardai 1102-5398 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OCP, OTP, OVP, UVLO
Efektyvumas 93% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 21.4A 16V - 50V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 21.4A Programos ITE (Commercial)