MDCM28AP050M180A50
VicorVicor
MDCM28AP050M180A50 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MDCM28AP050M180A50
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 5V 180W
Duomenų lapai: MDCM28AP050M180A50.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 254 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 254 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
  • Pranešimas
MDCM28AP050M180A50 specifikacijos
Dalies numeris MDCM28AP050M180A50 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC DC CONVERTER 5V 180W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 254 pcs Duomenų lapas MDCM28AP050M180A50.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 5V Įtampa - izoliacija 2.25kV
Įtampa - įėjimas (min.) 16V Įtampa - įėjimas (maks.) 50V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 1.52" L x 0.90" W x 0.29" H (38.7mm x 22.8mm x 7.3mm)
Serija VI Chip® DCM® Galia (vatais) 180W
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Kiti vardai 1102-5400 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OCP, OTP, OVP, UVLO
Efektyvumas 91.5% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 36A 16V - 50V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 36A Programos ITE (Commercial)