IB048E096T40N1-CB
VicorVicor
IB048E096T40N1-CB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IB048E096T40N1-CB
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas EVAL BOARD FOR VI BRICK IBC
Duomenų lapai: 1.IB048E096T40N1-CB.pdf2.IB048E096T40N1-CB.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 414 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 414 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
IB048E096T40N1-CB specifikacijos
Dalies numeris IB048E096T40N1-CB Gamintojas Vicor
Galimas kiekis 414 pcs Duomenų lapas 1.IB048E096T40N1-CB.pdf2.IB048E096T40N1-CB.pdf
Įtampa - išvestis 9.6V Įtampa - įėjimas 38 V ~ 55 V
Panaudotas IC / dalis IB048E096T40N1 Pateiktas turinys Board(s)
Serija VI Brick® IBC Regulatorinė topologija Buck
Maitinimas - išvestis 300W Išėjimai ir tipas 1, Non-Isolated
Kiti vardai 1102-1109
IB048E096T40N1CB
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks Pagrindinis tikslas DC/DC, Step Down
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dažnis - perjungimas 1MHz
Išsamus aprašymas IB048E096T40N1 VI Brick® IBC DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Dabartinis - rezultatas 40A