IB048Q096T64N1-CB
VicorVicor
IB048Q096T64N1-CB Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IB048Q096T64N1-CB
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas EVAL BOARD FOR VI BRICK IBC
Duomenų lapai: 1.IB048Q096T64N1-CB.pdf2.IB048Q096T64N1-CB.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 390 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 390 pcs
  • Pranešimas
IB048Q096T64N1-CB specifikacijos
Dalies numeris IB048Q096T64N1-CB Gamintojas Vicor
Galimas kiekis 390 pcs Duomenų lapas 1.IB048Q096T64N1-CB.pdf2.IB048Q096T64N1-CB.pdf
Įtampa - išvestis 9.6V Įtampa - įėjimas 38 V ~ 55 V
Panaudotas IC / dalis IB048Q096T64N1 Pateiktas turinys Board(s)
Serija VI Brick® IBC Regulatorinė topologija Buck
Maitinimas - išvestis 650W Išėjimai ir tipas 1, Non-Isolated
Kiti vardai 1102-1111
IB048Q096T64N1CB
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks Pagrindinis tikslas DC/DC, Step Down
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dažnis - perjungimas 1MHz
Išsamus aprašymas IB048Q096T64N1 VI Brick® IBC DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Dabartinis - rezultatas 64A