DCM3414V50M26C2C01
VicorVicor
DCM3414V50M26C2C01 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DCM3414V50M26C2C01
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC/DC CONVERTER 24V 320W
Duomenų lapai: DCM3414V50M26C2C01.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 284 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 284 pcs
  • Pranešimas
DCM3414V50M26C2C01 specifikacijos
Dalies numeris DCM3414V50M26C2C01 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC/DC CONVERTER 24V 320W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 284 pcs Duomenų lapas DCM3414V50M26C2C01.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 24V
Įtampa - įėjimas (min.) 16V Įtampa - įėjimas (maks.) 50V
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 3.38" L x 1.40" W x 0.37" H (85.9mm x 35.5mm x 9.3mm)
Serija VI Chip® DCM® Galia (vatais) 320W
Pakuotė Tray Kiti vardai 1102-5513
Darbinė temperatūra -20°C ~ 125°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Efektyvumas 90.7% Dabartinis - išvestis (maks.) 13.33A