DCM3414V50M13C2C01
VicorVicor
DCM3414V50M13C2C01 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DCM3414V50M13C2C01
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas DC/DC CONVERTER 12V 320W
Duomenų lapai: DCM3414V50M13C2C01.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 280 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 280 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
  • Pranešimas
DCM3414V50M13C2C01 specifikacijos
Dalies numeris DCM3414V50M13C2C01 Gamintojas Vicor
apibūdinimas DC/DC CONVERTER 12V 320W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 280 pcs Duomenų lapas DCM3414V50M13C2C01.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 12V
Įtampa - įėjimas (min.) 16V Įtampa - įėjimas (maks.) 50V
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 3.38" L x 1.40" W x 0.37" H (85.9mm x 35.5mm x 9.3mm)
Serija VI Chip® DCM® Galia (vatais) 320W
Pakuotė Box Kiti vardai 1102-5482
Darbinė temperatūra -20°C ~ 125°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Efektyvumas 91.5% Dabartinis - išvestis (maks.) 26.67A