DCD300P240T600A40
VicorVicor
DCD300P240T600A40 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DCD300P240T600A40
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas EVAL BRD FOR DCM300P240T600A40
Duomenų lapai: DCD300P240T600A40.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 177 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 177 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
DCD300P240T600A40 specifikacijos
Dalies numeris DCD300P240T600A40 Gamintojas Vicor
Galimas kiekis 177 pcs Duomenų lapas DCD300P240T600A40.pdf
Įtampa - išvestis 24V Įtampa - įėjimas 200 V ~ 420 V
Panaudotas IC / dalis DCM300P240x600A40 Pateiktas turinys Board(s)
Serija VI Chip® DCM® Regulatorinė topologija Buck
Maitinimas - išvestis 600W Išėjimai ir tipas 1, Isolated
Kiti vardai 1102-5418 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
Pagrindinis tikslas DC/DC, Step Down "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Dabartinis - rezultatas 25A Tarybos tipas Fully Populated