DCD290P138T600A40
VicorVicor
Vicor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DCD290P138T600A40
Gamintojas / Gamintojas: Vicor
Prekės aprašymas EVAL BRD FOR DCM290P138T600A40
Duomenų lapai: DCD290P138T600A40.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 179 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 179 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
DCD290P138T600A40 specifikacijos
Dalies numeris DCD290P138T600A40 Gamintojas Vicor
Galimas kiekis 179 pcs Duomenų lapas DCD290P138T600A40.pdf
Įtampa - išvestis 13.8V Įtampa - įėjimas 160 V ~ 420 V
Panaudotas IC / dalis DCM290P138T600A40 Pateiktas turinys Board(s)
Serija VI Chip® DCM® Regulatorinė topologija Buck
Maitinimas - išvestis 600W Išėjimai ir tipas 1, Isolated