VS-15ETH06STRRPBF
Vishay Semiconductor Diodes Division
VS-15ETH06STRRPBF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VS-15ETH06STRRPBF
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Semiconductor Diodes Division
Prekės aprašymas DIODE HYPERFAST 15A 600V D2PAK
Duomenų lapai: VS-15ETH06STRRPBF.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
800 pcs
  • Pranešimas
VS-15ETH06STRRPBF specifikacijos
Dalies numeris VS-15ETH06STRRPBF Gamintojas Vishay Semiconductor Diodes Division
apibūdinimas DIODE HYPERFAST 15A 600V D2PAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 85990 pcs Duomenų lapas VS-15ETH06STRRPBF.pdf
Įtampa - maks. Atbulinis (maks.) Standard Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 15A
Įtampa - suskirstymas TO-263AB (D²PAK) Serija Automotive, AEC-Q101, FRED Pt®
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Atsparumas @ Jei, F - Polarizacija TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Kiti vardai VS15ETH06STRRPBF Veikimo temperatūra - jungtis 29ns
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Gamintojo kodas VS-15ETH06STRRPBF
Išplėstas aprašymas Diode Standard 600V 15A Surface Mount TO-263AB (D²PAK) Diodų konfigūracija 50µA @ 600V
apibūdinimas DIODE HYPERFAST 15A 600V D2PAK Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 2.2V @ 15A
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 600V Talpa @ Vr, F -65°C ~ 175°C