VS-15ETH06SPBF
Vishay Semiconductor Diodes Division
VS-15ETH06SPBF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: VS-15ETH06SPBF
Gamintojas / Gamintojas: Vishay Semiconductor Diodes Division
Prekės aprašymas DIODE HYPERFAST 15A 600V D2PAK
Duomenų lapai: VS-15ETH06SPBF.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
VS-15ETH06SPBF specifikacijos
Dalies numeris VS-15ETH06SPBF Gamintojas Vishay Semiconductor Diodes Division
apibūdinimas DIODE HYPERFAST 15A 600V D2PAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 60323 pcs Duomenų lapas VS-15ETH06SPBF.pdf
Įtampa - maks. Atbulinis (maks.) Standard Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 15A
Įtampa - suskirstymas TO-263AB (D²PAK) Serija Automotive, AEC-Q101, FRED Pt®
RoHS statusas Tube Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Atsparumas @ Jei, F - Polarizacija TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Kiti vardai VS15ETH06SPBF Veikimo temperatūra - jungtis 29ns
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks Gamintojo kodas VS-15ETH06SPBF
Išplėstas aprašymas Diode Standard 600V 15A Surface Mount TO-263AB (D²PAK) Diodų konfigūracija 50µA @ 600V
apibūdinimas DIODE HYPERFAST 15A 600V D2PAK Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 2.2V @ 15A
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 600V Talpa @ Vr, F -65°C ~ 175°C