TS3006ITD833T
Touchstone SemiconductorTouchstone Semiconductor
TS3006ITD833T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TS3006ITD833T
Gamintojas / Gamintojas: Touchstone Semiconductor
Prekės aprašymas IC OSC SILICON PROG 8-TDFN
Duomenų lapai: TS3006ITD833T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
TS3006ITD833T specifikacijos
Dalies numeris TS3006ITD833T Gamintojas Touchstone Semiconductor
Galimas kiekis 138138 pcs Duomenų lapas TS3006ITD833T.pdf
Įtampa - tiekimas 1.55 V ~ 5.25 V Įveskite Oscillator, Silicon
Tiekėjo prietaisų paketas 8-TDFN (3x3) Serija NanoWatt Analog™
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 8-WDFN Exposed Pad
Kiti vardai TS3006ITD833TCT Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dažnumas 9kHz ~ 300kHz
Išsamus aprašymas Oscillator, Silicon IC 9kHz ~ 300kHz 8-TDFN (3x3) Dabartinis - tiekimas 2.7µA