TS3004ITD1033T
Touchstone SemiconductorTouchstone Semiconductor
Touchstone Semiconductor
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TS3004ITD1033T
Gamintojas / Gamintojas: Touchstone Semiconductor
Prekės aprašymas IC OSC SILICON PROG 10TDFN
Duomenų lapai: TS3004ITD1033T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
TS3004ITD1033T specifikacijos
Dalies numeris TS3004ITD1033T Gamintojas Touchstone Semiconductor
Galimas kiekis 62010 pcs Duomenų lapas TS3004ITD1033T.pdf
Įtampa - tiekimas 1.55 V ~ 5.25 V Įveskite Oscillator, Silicon
Tiekėjo prietaisų paketas 10-TDFN (3x3) Serija NanoWatt Analog™
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 10-WFDFN Exposed Pad
Kiti vardai TS3004ITD1033TCT Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dažnumas Up to 300kHz
Išsamus aprašymas Oscillator, Silicon IC Up to 300kHz 10-TDFN (3x3) Dabartinis - tiekimas 4.5µA