LED75W-027
Thomas Research ProductsThomas Research Products
LED75W-027 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LED75W-027
Gamintojas / Gamintojas: Thomas Research Products
Prekės aprašymas LED DRIVER CV AC/DC 27V 2.8A
Duomenų lapai: 1.LED75W-027.pdf2.LED75W-027.pdf
  • Pranešimas
LED75W-027 specifikacijos
Dalies numeris LED75W-027 Gamintojas Thomas Research Products
apibūdinimas LED DRIVER CV AC/DC 27V 2.8A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2281 pcs Duomenų lapas 1.LED75W-027.pdf2.LED75W-027.pdf
Svoris - Įtampa - išvestis 27V
Įtampa - įėjimas (min.) 90VAC Įtampa - įėjimas (maks.) 305VAC
Įveskite Constant Voltage Topologija AC DC Converter
Nutraukimo stilius Wire Leads Dydis / Matmenys 6.42" L x 2.81" W x 1.83" H (173.0mm x 71.3mm x 46.5mm)
Serija LED-75W Reitingai IP66
Galia (vatais) 75W Darbinė temperatūra -30°C ~ 70°C
Efektyvumas 88% Pritemdymas -
Išsamus aprašymas 2.8A 27V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Dabartinis - išvestis (maks.) 2.8A