LED75W-025
Thomas Research ProductsThomas Research Products
LED75W-025 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LED75W-025
Gamintojas / Gamintojas: Thomas Research Products
Prekės aprašymas LED DRIVER CV AC/DC 25V 3A
Duomenų lapai: 1.LED75W-025.pdf2.LED75W-025.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
LED75W-025 specifikacijos
Dalies numeris LED75W-025 Gamintojas Thomas Research Products
apibūdinimas LED DRIVER CV AC/DC 25V 3A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2012 pcs Duomenų lapas 1.LED75W-025.pdf2.LED75W-025.pdf
Svoris - Įtampa - išvestis 25V
Įtampa - įėjimas (min.) 90VAC Įtampa - įėjimas (maks.) 305VAC
Įveskite Constant Voltage Topologija AC DC Converter
Nutraukimo stilius Wire Leads Dydis / Matmenys 6.42" L x 2.81" W x 1.83" H (173.0mm x 71.3mm x 46.5mm)
Serija LED-75W Reitingai IP66
Galia (vatais) 75W Darbinė temperatūra -30°C ~ 70°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos OCP, OVP, SCP
Efektyvumas 88% Pritemdymas -
Išsamus aprašymas 3A 25V Constant Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Dabartinis - išvestis (maks.) 3A
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LED75W-020-C3750
LED75W-020-C3750
Gamintojai: Thomas Research Products
apibūdinimas: LED DRIVER CC AC/DC 7-20V 3.75A
Sandelyje: 6007 pcs
parsisiųsti: LED75W-020-C3750.pdf
RFQ
LED75W-020
LED75W-020
apibūdinimas: LED DRIVER CV AC/DC 20V 3.75A
Sandelyje: 1759 pcs
parsisiųsti: LED75W-020.pdf
RFQ
LED75W-025-C3000-D
LED75W-025-C3000-D
apibūdinimas: LED DRIVER CC AC/DC 8-25V 3A
parsisiųsti: LED75W-025-C3000-D.pdf
LED75W-025-C3000
LED75W-025-C3000