FXP832.03.0458D
TaoglasTaoglas
FXP832.03.0458D Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FXP832.03.0458D
Gamintojas / Gamintojas: Taoglas
Prekės aprašymas RF ANT 2.4GHZ/5.4GHZ FLAT PATCH
Duomenų lapai: FXP832.03.0458D.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
FXP832.03.0458D specifikacijos
Dalies numeris FXP832.03.0458D Gamintojas Taoglas
Galimas kiekis 12892 pcs Duomenų lapas FXP832.03.0458D.pdf
VSWR - Nutraukimas Cable (458mm) - RP-SMA Male
Serija Freedom Grąžinimo nuostolis -10dB
Maitinimas - maks 2W Pakuotė Bulk
Kiti vardai 931-1328 Juostų skaičius 2
Montavimo tipas Adhesive Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Apsauga nuo įsilaužimo - Aukštis (maks.) 0.009" (0.24mm)
Pasiekti 3.66dBi, 5.33dBi Dažnių diapazonas 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 6GHz
Dažnių grupė UHF (2 GHz ~ 3 GHz), SHF (f > 4 GHz) Dažnis (centras / juosta) 2.4GHz, 5.4GHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 2.4GHz, 5.4GHz Bluetooth, DSRC, V2V, Wi-Fi, Zigbee™ Flat Patch RF Antenna 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 6GHz 3.66dBi, 5.33dBi Cable (458mm) - RP-SMA Male Adhesive