FXP831.07.0100C
TaoglasTaoglas
FXP831.07.0100C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FXP831.07.0100C
Gamintojas / Gamintojas: Taoglas
Prekės aprašymas RF ANT 2.4GHZ/5.4GHZ FLAT PATCH
Duomenų lapai: FXP831.07.0100C.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
FXP831.07.0100C specifikacijos
Dalies numeris FXP831.07.0100C Gamintojas Taoglas
Galimas kiekis 23421 pcs Duomenų lapas FXP831.07.0100C.pdf
VSWR 2.5 Nutraukimas Cable (100mm) - MHF1
Serija Freedom Grąžinimo nuostolis -
Maitinimas - maks 2W Pakuotė Bulk
Kiti vardai 931-1121
FXP831070100C
Juostų skaičius 2
Montavimo tipas Adhesive Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Apsauga nuo įsilaužimo - Aukštis (maks.) 0.004" (0.10mm)
Pasiekti 3dBi, 5.5dBi Dažnių diapazonas 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 6GHz
Dažnių grupė UHF (2 GHz ~ 3 GHz), SHF (f > 4 GHz) Dažnis (centras / juosta) 2.4GHz, 5.4GHz
funkcijos - Išsamus aprašymas 2.4GHz, 5.4GHz Bluetooth, DSRC, V2V, Wi-Fi, Zigbee™ Flat Patch RF Antenna 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 6GHz 3dBi, 5.5dBi Cable (100mm) - MHF1 Adhesive