TMK063CG121JTHF
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK063CG121JTHF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TMK063CG121JTHF
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas CAP CER 120PF 25V NP0 0201
Duomenų lapai: 1.TMK063CG121JTHF.pdf2.TMK063CG121JTHF.pdf
  • Pranešimas
TMK063CG121JTHF specifikacijos
Dalies numeris TMK063CG121JTHF Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas CAP CER 120PF 25V NP0 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3506231 pcs Duomenų lapas 1.TMK063CG121JTHF.pdf2.TMK063CG121JTHF.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija M
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric) Kiti vardai 587-3798-2
RM TMK063 CG121JTHF
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 120pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) Talpa 120pF