TMK063CG111JTHF
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK063CG111JTHF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TMK063CG111JTHF
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas CAP CER 110PF 25V C0G/NP0 0201
Duomenų lapai: TMK063CG111JTHF.pdf
  • Pranešimas
TMK063CG111JTHF specifikacijos
Dalies numeris TMK063CG111JTHF Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas CAP CER 110PF 25V C0G/NP0 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 4403269 pcs Duomenų lapas TMK063CG111JTHF.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±5%
Storis (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija M
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric) Kiti vardai RM TMK063 CG111JTHF
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Švino stilius - "Lead Spacing" -
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 110pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
Talpa 110pF Programos Automotive, SMPS Filtering