TMK063B7151KP-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK063B7151KP-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TMK063B7151KP-F
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas CAP CER 150PF 25V X7R 0201
Duomenų lapai: TMK063B7151KP-F.pdf
  • Pranešimas
TMK063B7151KP-F specifikacijos
Dalies numeris TMK063B7151KP-F Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas CAP CER 150PF 25V X7R 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2836669 pcs Duomenų lapas TMK063B7151KP-F.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija M
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric) Kiti vardai RM TMK063 B7151KP-F
TMK063B7151KPF
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 150pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0201 (0603 Metric) Talpa 150pF