TMK063B7103MP-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK063B7103MP-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TMK063B7103MP-F
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas CAP CER 10000PF 25V X7R 0201
Duomenų lapai: 1.TMK063B7103MP-F.pdf2.TMK063B7103MP-F.pdf3.TMK063B7103MP-F.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
TMK063B7103MP-F specifikacijos
Dalies numeris TMK063B7103MP-F Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas CAP CER 10000PF 25V X7R 0201 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperatūros koeficientas X7R
Dydis / Matmenys 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija M
Reitingai - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 0201 (0603 Metric) Kiti vardai 587-5944-6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 10000pF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 0201 (0603 Metric) Talpa 10000pF