NRS6014T220MMGG
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NRS6014T220MMGG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NRS6014T220MMGG
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas INDUCTOR SMD POWER, 22 UH20 %, T
Duomenų lapai: 1.NRS6014T220MMGG.pdf2.NRS6014T220MMGG.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
NRS6014T220MMGG specifikacijos
Dalies numeris NRS6014T220MMGG Gamintojas Taiyo Yuden
Galimas kiekis 274798 pcs Duomenų lapas 1.NRS6014T220MMGG.pdf2.NRS6014T220MMGG.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Ekranavimas Shielded Serija NR, S Type
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 587-5808-6 Darbinė temperatūra -25°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 22µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.055" (1.40mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 16MHz funkcijos -
Išsamus aprašymas 22µH Shielded Wirewound Inductor 1.09A 360 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 360 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 1.09A Dabartinis - sodrumas 950mA