NRS6014T150MMGGV
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NRS6014T150MMGGV Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NRS6014T150MMGGV
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas FIXED IND 15UH 1.2A 252 MOHM SMD
Duomenų lapai: 1.NRS6014T150MMGGV.pdf2.NRS6014T150MMGGV.pdf
  • Pranešimas
NRS6014T150MMGGV specifikacijos
Dalies numeris NRS6014T150MMGGV Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas FIXED IND 15UH 1.2A 252 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 237680 pcs Duomenų lapas 1.NRS6014T150MMGGV.pdf2.NRS6014T150MMGGV.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Ekranavimas Shielded Serija NR, S Type
Reitingai AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai LM NRS6014T 150MMGGV Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 15µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.055" (1.40mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 20MHz Išsamus aprašymas 15µH Shielded Wirewound Inductor 1.2A 252 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 252 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 1.2A
Dabartinis - sodrumas 1.15A