NRS5010T150MMGFV
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NRS5010T150MMGFV Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NRS5010T150MMGFV
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas FIXED IND 15UH 650MA 480 MOHM
Duomenų lapai: 1.NRS5010T150MMGFV.pdf2.NRS5010T150MMGFV.pdf3.NRS5010T150MMGFV.pdf
  • Pranešimas
NRS5010T150MMGFV specifikacijos
Dalies numeris NRS5010T150MMGFV Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas FIXED IND 15UH 650MA 480 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm)
Ekranavimas Shielded Serija NR, S Type
Reitingai AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai LM NRS5010T 150MMGFV Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 15µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 19MHz Išsamus aprašymas 15µH Shielded Wirewound Inductor 650mA 480 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 480 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 650mA
Dabartinis - sodrumas 680mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
NRS5010T150MMGF
NRS5010T150MMGF
Gamintojai: Taiyo Yuden
apibūdinimas: INDUCTOR SMD POWER, 15 UH20 %, T