NRS5010T150MMGF
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NRS5010T150MMGF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NRS5010T150MMGF
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas INDUCTOR SMD POWER, 15 UH20 %, T
Duomenų lapai: 1.NRS5010T150MMGF.pdf2.NRS5010T150MMGF.pdf
  • Pranešimas
NRS5010T150MMGF specifikacijos
Dalies numeris NRS5010T150MMGF Gamintojas Taiyo Yuden
Galimas kiekis 765209 pcs Duomenų lapas 1.NRS5010T150MMGF.pdf2.NRS5010T150MMGF.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm)
Ekranavimas Unshielded Serija NR, S Type
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 587-5798-2
LM NRS5010T 150MMGF
Darbinė temperatūra -25°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 15µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 19MHz funkcijos -
Išsamus aprašymas 15µH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 480 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 480 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 700mA Dabartinis - sodrumas 680mA