NP06DB150M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NP06DB150M
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas FIXED IND 15UH 1.3A 120 MOHM SMD
Duomenų lapai: NP06DB150M.pdf
  • Pranešimas
NP06DB150M specifikacijos
Dalies numeris NP06DB150M Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas FIXED IND 15UH 1.3A 120 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4337 pcs Duomenų lapas NP06DB150M.pdf
Įveskite - Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.295" L x 0.287" W (7.50mm x 7.30mm)
Ekranavimas Shielded Serija N, P Type
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai LM NP06D B150M
NPO6DB150M
Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz Induktyvumas 15µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.126" (3.20mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 18MHz
Išsamus aprašymas 15µH Shielded Inductor 1.3A 120 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 120 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 1.3A Dabartinis - sodrumas -