NP06DB101M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NP06DB101M
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas FIXED IND 100UH 600MA 680 MOHM
Duomenų lapai: NP06DB101M.pdf
  • Pranešimas
NP06DB101M specifikacijos
Dalies numeris NP06DB101M Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas FIXED IND 100UH 600MA 680 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5949 pcs Duomenų lapas NP06DB101M.pdf
Įveskite - Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.295" L x 0.287" W (7.50mm x 7.30mm)
Ekranavimas Shielded Serija N, P Type
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai LM NP06D B101M
NPO6DB101M
Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz Induktyvumas 100µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.126" (3.20mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 7.9MHz
Išsamus aprašymas 100µH Shielded Inductor 600mA 680 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 680 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 600mA Dabartinis - sodrumas -