N08DPA331K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: N08DPA331K
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas FIXED IND 330UH 590MA 1.1 OHM
Duomenų lapai: N08DPA331K.pdf
  • Pranešimas
N08DPA331K specifikacijos
Dalies numeris N08DPA331K Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas FIXED IND 330UH 590MA 1.1 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5289 pcs Duomenų lapas N08DPA331K.pdf
Įveskite - Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.417" L x 0.354" W (10.60mm x 9.00mm)
Kiti vardai LM N 08DPA331K Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz Induktyvumas 330µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.236" (6.00mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 3.2MHz
Išsamus aprašymas 330µH Unshielded Inductor 590mA 1.1 Ohm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 1.1 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 590mA Dabartinis - sodrumas -