N08DPA2R2M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: N08DPA2R2M
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas FIXED IND 2.2UH 3.2A 36 MOHM SMD
Duomenų lapai: N08DPA2R2M.pdf
  • Pranešimas
N08DPA2R2M specifikacijos
Dalies numeris N08DPA2R2M Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas FIXED IND 2.2UH 3.2A 36 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4827 pcs Duomenų lapas N08DPA2R2M.pdf
Įveskite - Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.417" L x 0.354" W (10.60mm x 9.00mm)
Ekranavimas Unshielded Serija N
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai LM N 08DPA2R2M Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz Induktyvumas 2.2µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.236" (6.00mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 58MHz
Išsamus aprašymas 2.2µH Unshielded Inductor 3.2A 36 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 36 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 3.2A Dabartinis - sodrumas -