LMK107BJ475MAHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LMK107BJ475MAHT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LMK107BJ475MAHT
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas CAP CER 4.7UF 10V X5R 0603
Duomenų lapai: 1.LMK107BJ475MAHT.pdf2.LMK107BJ475MAHT.pdf
  • Pranešimas
LMK107BJ475MAHT specifikacijos
Dalies numeris LMK107BJ475MAHT Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas CAP CER 4.7UF 10V X5R 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1540758 pcs Duomenų lapas 1.LMK107BJ475MAHT.pdf2.LMK107BJ475MAHT.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Storis (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperatūros koeficientas X5R
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija M
Reitingai AEC-Q200 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Kiti vardai CE LMK107 BJ475MAHT
CE LMK107BJ475MAHT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Montavimo tipas Surface Mount, MLCC
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Išsamus aprašymas 4.7µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric) Talpa 4.7µF