LMK107BJ474KAST
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LMK107BJ474KAST Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LMK107BJ474KAST
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas CAP CER 0.47UF 10V X5R 0603
Duomenų lapai: LMK107BJ474KAST.pdf
  • Pranešimas
LMK107BJ474KAST specifikacijos
Dalies numeris LMK107BJ474KAST Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas CAP CER 0.47UF 10V X5R 0603 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5241 pcs Duomenų lapas LMK107BJ474KAST.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperatūros koeficientas X5R
Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija M
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0603 (1608 Metric) Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount, MLCC Švino stilius -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 0.47µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric)
Talpa 0.47µF Programos General Purpose