LEMF2520T2R2M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LEMF2520T2R2M
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas FIXED IND 2.2UH 315MA 200 MOHM
Duomenų lapai: LEMF2520T2R2M.pdf
  • Pranešimas
LEMF2520T2R2M specifikacijos
Dalies numeris LEMF2520T2R2M Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas FIXED IND 2.2UH 315MA 200 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4467 pcs Duomenų lapas LEMF2520T2R2M.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas 1008 (2520 Metric) Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ekranavimas Unshielded Serija LE, MF Type
Reitingai - Q @ Freq 10 @ 7.96MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1008 (2520 Metric)
Kiti vardai LE LEMF2520T 2R2M Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.96MHz Induktyvumas 2.2µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 70MHz
Išsamus aprašymas 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 315mA 200 mOhm Max 1008 (2520 Metric) DC rezistorius (DCR) 200 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 315mA Dabartinis - sodrumas -