LEMF2520T150K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LEMF2520T150K
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas FIXED IND 15UH 130MA 1 OHM SMD
Duomenų lapai: LEMF2520T150K.pdf
  • Pranešimas
LEMF2520T150K specifikacijos
Dalies numeris LEMF2520T150K Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas FIXED IND 15UH 130MA 1 OHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5274 pcs Duomenų lapas LEMF2520T150K.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas 1008 (2520 Metric) Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ekranavimas Unshielded Serija LE, MF Type
Reitingai - Q @ Freq 20 @ 2.52MHz
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1008 (2520 Metric)
Kiti vardai LE LEMF2520T 150K Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.52MHz Induktyvumas 15µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 28MHz
Išsamus aprašymas 15µH Unshielded Wirewound Inductor 130mA 1 Ohm Max 1008 (2520 Metric) DC rezistorius (DCR) 1 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 130mA Dabartinis - sodrumas -