LBC2012T2R2MV
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LBC2012T2R2MV Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LBC2012T2R2MV
Gamintojas / Gamintojas: Taiyo Yuden
Prekės aprašymas FIXED IND 2.2UH 430MA 330 MOHM
Duomenų lapai: 1.LBC2012T2R2MV.pdf2.LBC2012T2R2MV.pdf
  • Pranešimas
LBC2012T2R2MV specifikacijos
Dalies numeris LBC2012T2R2MV Gamintojas Taiyo Yuden
apibūdinimas FIXED IND 2.2UH 430MA 330 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 459714 pcs Duomenų lapas 1.LBC2012T2R2MV.pdf2.LBC2012T2R2MV.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 (2012 Metric) Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Ekranavimas Unshielded Serija LB, C Type
Reitingai AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric)
Kiti vardai 587-4037-2
LQ LB C2012T2R2M V
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.96MHz
Induktyvumas 2.2µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.057" (1.45mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 70MHz Išsamus aprašymas 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 430mA 330 mOhm 0805 (2012 Metric)
DC rezistorius (DCR) 330 mOhm Dabartinis įvertinimas 430mA